Anasayfa   /   Hizmetler

Denizyolu Taşımacılığı



Dünya ticaretinin % 80’inin denizyoluyla gerçekleştiği günümüzde Servex, tüm dünyada söz sahibi armatörlerle yaptığı anlaşmalar, geniş acente ağı ile dünya genelinde birçok müşteriye kıtalar arası akılcı lojistik çözümleri üretmektedir.

Dünyanın Her Yerinde Kapıya Teslim, Gümrükleme ve Dağıtım Servisi

Mevcut partnerlik anlaşmaları sayesinde Servex dünyanın her yerinde kapıya teslim, gümrükleme ve dağıtım servisi sunabilmektedir.

Denizde Üstün Hizmet ve Maliyet Avantajları Servex’ te.

Servex müşterilerin ürünlerinin taşınması sırasında her türlü kombinasyon olanaklarını planlayarak, konteyner bazında FCL ve LCL taşımalarını gerçekleştirdiği gibi, deniz-hava gibi intermodal seçenekleriyle en ideal çözümü sağlamaktadır. Limandan limana, limandan kapıya, kapıdan kapıya taşımanın yanında, deniz taşımacılığı çözümleri kapsamında LCL ürünlerin konsolide edilmesi, transit yükleme hizmeti ve cross taşımacılık hizmetlerini de vermektedir. Servex, tüm dünyada gemi acentalarıyla imzaladığı özel kontratlarla navlun alternatifleri yaratmakta ve maliyet avantajı sağlamaktadır.

Ürün Tipleri

Servex, filosunda yer alan farklı konteyner tipleriyle tüm ürün tiplerinin taşınmasına olanak sağlayacak bilgiye ve altyapıya sahiptir. Askılı tekstil ürünlerinden, yanıcı veya yanıcı olmayan kimyasallara, gıda ürünlerine kadar, tüm katı, sıvı ve gaz maddelerin taşınmasını sağlamaktadır. Bununla beraber deniz taşımacılığı çözümleri kapsamında, ağır tonajlı veya gabari dışı proje yüklemelerinin yanında, açık yük taşımacılığı ve gemi kiralama hizmetleri de sunmaktadır.

Ürün tipi ve özelliklerine göre open top, open side, refeer, flat rack, platform gibi özel konteynerden askılı konteyner taşımacılığına, ISO m tank konteynerden Flexi tank konteyner taşımacılığına kadar her türlü hizmeti sunan Servex, uzmanlığı; sayesinde flexi ve askılı konteyner sağlanması, yüklenmesi, serilmesi gibi ek hizmetler de sağlamaktadır.

FCL/LCL
Ürün özelliklerine uygun farklı konteyner seçenekleri, kısmen yükün FCL (komple konteyner yükü) veya LCL (parsiyel konteyner yükü) olarak değerlendirilmesine sebebiyet verebilmektedir. Bu bağlamda, ürün özellik ve hacmine göre konteyner bazında her türlü FCL ve LCL taşımasını gerçekleştirmektedir.

Denizyolu Taşımacılığında Entegre Çözümler

Tecrübe, uzmanlık ve altyapısı sayesinde entegre çözümler sunabilme yeteneğine sahip olan Servex, farklı destinasyonlara ve müşteri ihtiyaçlarına göre hava-deniz gibi Intermodal seçenekleri sunmaktadır.

Konteyner Çeşitleri:

• 20′ Konteyner

• 40′ Konteyner

• 40′ High Cube Konteyner

• 20′ Open Top Konteyner

• 40′ Open Top Konteyner

• 20′ Flat Rack Konteyner

• 40′ Flat Rack Konteyner

• 20′ Reefer Konteyner

• ISO Tank

• Diğer Konteyner Çeşitleri