Anasayfa   /   Gizlilik ve Çerezler Politikası

Gizlilik ve Çerezler Politikası

Servex tarafından işlenen kişisel veriler
Servex tarafından sağlanan hizmetlerden birini kullandıysanız ve / veya web sitesinde veya Facebook ve Google gibi üçüncü taraf reklam platformlarında bir iletişim formunu doldururken gönüllü olarak Servex'e kişisel veriler verdiyseniz, Servex kişisel verileri işleyebilir.
 
Servex aşağıdaki kişisel verileri işleyebilir:
 
- Adınız ve soyadınız
- Adres bilgileriniz
- Senin telefon numaran
- Mail Adresiniz
- IP adresiniz
 
Servex verilerinizi ne için kullanır?
Servex, sizinle telefonla iletişim kurabilmek ve / veya telefonla ulaşılamaması durumunda sizinle yazılı olarak (e-posta ve / veya posta yoluyla) iletişim kurabilmek için kişisel verilerinizi işler.
 
Ek olarak, Servex kişisel verilerinizi, genellikle hukuki hizmetlerden oluşan, sizinle yapılan bir atama sözleşmesinin gerçekleştirilmesi bağlamında kullanabilir.
 
Servex verilerinizi ne kadar süreyle saklıyor?
Servex, kişisel verilerinizi, verilerinizin toplandığı hedeflere ulaşmak için kesinlikle gerekenden daha uzun süre saklamaz. Sizinle herhangi bir anlaşmaya varılmazsa verileriniz bir yıldan daha uzun süre saklanmayacaktır.
 
Üçüncü şahıslarla paylaşmak
Servex, kişisel verilerinizi yalnızca sizinle bir anlaşmanın yürütülmesi veya yasal bir yükümlülüğe uymak için gerekli olması halinde sağlar.
 
Web sitesi ziyaretinizi izleme
Bilgisayarınızın IP adresi, erişim zamanı ve tarayıcınızın gönderdiği veriler dahil olmak üzere genel ziyaretçi verileri Servex web sitesinde tutulur. Bu veriler, web sitesinde ziyaretçi ve tıklama davranışının analizleri için kullanılır. Servex bu bilgileri web sitesinin işleyişini iyileştirmek için kullanır. Bu veriler mümkün olduğunca anonimleştirilir ve üçüncü şahıslara verilmez.
 
Verileri değiştirmeyi veya kaldırmayı görüntüleme
Kişisel verilerinizi görüntüleme, düzeltme veya silme hakkına sahipsiniz. İnfo@servex.com.tr adresine erişim, düzeltme veya silme talebi gönderebilirsiniz.
 
Servex talebinize mümkün olan en kısa sürede cevap verecektir. Servex, verilerinizin korunmasını ciddiye alır ve kötüye kullanımı, kaybı, yetkisiz erişimi, istenmeyen ifşaları ve yetkisiz değişiklikleri önlemek için uygun önlemleri alır.
 
Web sitesi, kişisel verilerinizin yanlış ellere geçmediğinden emin olmak için güvenilir bir SSL Sertifikası kullanır.
 
Verilerinizin uygun şekilde güvence altına alınmadığı veya kötüye kullanım belirtileri olduğu izlenimine sahipseniz veya Servex tarafından toplanan kişisel verilerin güvenliği hakkında daha fazla bilgi istiyorsanız, lütfen info@servex.com.tr aracılığıyla Servex ile iletişime geçin. 
 
 
SERVEX
Çobançeşme Mah. Kalender Sok. Elpa Residence No:7/2 Bahçelievler / İstanbul
 
info@servex.com.tr
servex.com.tr