Servex | Hava Kargo Hizmetleri

Servex, 15 yılı aşkın tecrübesiyle hava kargo sektörlerinde hizmet vermektedir.

 

Havayolu Taşımacılığında Operasyonel Mükemmellik

Servex Global, hava taşımacılığının gerektirdiği hızlı hizmeti sağlamak için, operasyonel mükemmelliği ön planda tutmaktadır. Geniş acenta ağı ve yerleşik lokasyonlarıyla, dünyanın tüm havalimanlarına ürünleri ulaştıracak farklı çözümler sunan Servex Global; sadece havalimanından havalimanına değil; kapıdan havalimanına, havalimanından kapıya ve kapıdan kapıya olmak üzere farklı hizmet seçeneklerinin yanında, transit yükleme hizmeti ve iki ülke arasında gerçekleşen cross taşımacılık hizmetlerini de vermektedir.

 

Ürün Tipleri

Servex Global hava taşımacılığı çözümleriyle; genel kargodan bozulabilir kargoya, tehlikeli maddeden askılı tekstil ürünlerine, proje taşımacılığı kapsamında ağır tonajlı ürünlerden gabari dışı ürünlere, canlı hayvandan fabrika taşımalarına, havaleli özel taşımalara kadar farklı sektörden pek çok ürün tipinin hızlı ve güvenli bir şekilde direkt veya charter hizmetlerle taşınmasını sağlamaktadır.

 

Servis Tipleri

Hava taşımacılık çözümlerinde yeni rotalarda konsolidasyon hizmet ağını daha da genişletmeyi hedefleyen Servex Global, müşterilerinin hız ihtiyaçlarına göre Standart hizmetin yanı sıra, farklı havayolu alternatifleriyle Ekspres hizmetler de sunmaktadır.

 

Uçuş Planlamalarınızda Farklı ve Düşük Maliyetli Alternatifler

Servex Global müşterilerinin pazar rekabet koşullarında, ürününü en uygun şartlarda müşterisine ulaştırması için, başta Avrupa olmak üzere Amerika ve Uzak Doğu’da yerleşik konsolidasyon merkezleri ve tüm dünyayı kapsayan geniş acenta ağıyla kara-hava, deniz-hava gibi farklı taşımacılık modelleri sunmakla kalmayıp, müşterileri adına uçuş planlamasında farklı alternatifler üreterek, maliyet avantajı da sağlamaktadır.

 

Geniş Acenta Ağı ile Yerleşik Lokasyonlar

Dünyanın tüm havalimanları arasında direkt, transit ve cross taşımacılık hizmetleri veren Servex Global, ithalatta Uzakdoğu ve İngiltere, ihracatta Almanya ve Amerika konsolları ile uygun fiyat alternatifleri sunmaktadır.

kargo takip

Sorgulanıyor...

Hata oluştu...

Form alındı.

Servex | Hava Kargo <

Servex | Deniz Kargo <

Servex | Gümrükleme Hizmeti <

Servex | Diğer Hizmetler <

Sıkça Sorulan Sorular <

Haberler & ServexBLOG <

Merkez Mah. Merkez Mahallesi Abay Caddesi No:71/A Küçükçekmece, Halkalı

Tel: +90 212 603 33 32 info@servex.com.tr

Working hard for your dreams...